مصطفی طاهری را بیشتر بشناسید

من مصطفی طاهری هستم و به کسانی که قصد دارن کسب و کار جدیدی راه اندازی کنند، کمک میکنم بتوانند آینده آن رو به بهترین شکل پیش بینی کنند. تا به حال بسیار پیش آمده که با نا آگاهی از شرایط واقعی کسب و کار و با تصورات خوش بینانه وارد یک حرفه شده ایم و تمام سرمایه های خودمان و چه بسا اطرافیان ( که قرض گرفته شده ) را از دست داده ایم. من به شما کمک میکنم بتوانید برنامه خوبی برای کسب و کار خودتان تنظیم کرده و در بحران ها غافلگیر نشوید.

مصطفی طاهری

البته این تمام کار نیست. اگر کسب و کار یا برند شخصی دارید که احتیاج به معرفی جامع و یا تغییر و تحول اساسی دارد، به شما کمک میکنیم با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را دریافت کنید. اعتقاد من این است که اگر کسی در مسیر غلط قرار گرفته احتیاج به انگیزش ندارد تا سرعتش را زیاد کند؛ بلکه به آموزش نیاز دارد تا مسیرش را تغییر دهد. با من در وبسایت عصر خلاقیت، کتابِ «کمتر بیشتر است» و همایش هایی که در سراسر کشور برگزار میکنم همراه باشید.

درباره من بیشتر بدانید

من مصطفی طاهری هستم. دوره دبیرستان را به تحصیل در رشته ریاضی و فیزیک پرداخته و با موفقیت پا به دانشگاه گذاشتم و در رشته مدیریت صنعتی تحصیل و موفق به دریافت مدرک کارشناسی شدم. و پس از آن برای تاسیس یک مجموعه جدید به شهر دیگری نقل مکان کرده و در سال ۹۴ شرکت پخش نیک رخ را تاسیس کردم. در طول ۳ سال فعالیت با موفقیت ها و شکست های بسیار زیاد مواجه شدم که هرکدام به سهم خود تاثیر بسزایی در آینده کاری من داشته است.

در سال ۹۵ فروشگاه اینترنتی الینو را با همکاری دو نفر از دوستانم تاسیس نموده که این مجموعه را از جمله کارهای موفق خودم میدانم. در آبان ماه سال ۹۶ در دوره کسب و کارهای نوین BLS در دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شدم و به تحصیل در این دانشگاه مشغول شده که از نقاط عطف آموزشی من است.

پس از تغییر بزرگ

پس از یک اتفاق غیر منتظره که باعث تغییرات اساسی در زندگی من شد، تصمیم به شرکت در دوره های جامع سخنرانی که توسط دکتر علیرضا آزمندیان تحت عنوان نخبگان نوبل برگزار میگردید گرفتم، تا بیاموزم و بتوانم برای مردم از تجربیات کاری و درسهایی که در طول کار و آموزش آموخته ام صحبت کنم. وبسایت شخصی من عصر خلاقیت نام دارد که متاثر از ایده ها و آرمانهای شخصی ام میباشد. همچنین میتوانید ویدیوهای ما را در آپارات دنبال کنید

اگر در تمام این فعالیت ها بتوانم حتی برای یک نفر در جهت داشتن زندگی بهتر موثر باشم، برای من کافیست. شما میتوانید کتاب «کمتر بیشتر است» را به نوشته مصطفی طاهری از مرداد ماه سال ۹۷ در سایت های معتبر و همچنین سراسر کتاب فروشی های ایران تهیه نمایید.

بستن