درباره مصطفی طاهری

مصطفی طاهری موسس و مدیرعامل هولدینگ مینروا، الینو، عصر خلاقیت، نیک رخ و… رئیس دپارتمان توسعه مهارتهای فردی در بانک صنعت و معدن سال 98، مدرس و مشاور در سازمانهای بزرگ مانند اداره رعایت ‌حقوق ‌مصرف‌کننده و …. برگزار کننده نمایشگاه نقاشی با هدف حمایت از کودکان کار سفیر موسسات خیریه، انجمن تالاسمی ایران و …. است.

مصطفی طاهری یک کارآفرین نمونه در سطح ایران است که از او اثرات ماندگاری به جای مانده است. از سال 97 به بیش از 2000 نفر در مجموع کارگاه و سمینار ها آموزش حضوری داده و هزاران نفر از آموزش های غیر حضــوری او بهره مند شده اند. تفاوت او با سایر اساتید در بیان قابل درک مفاهیم و اجرایی بودن آنهاست. او کسی است که تمام آموزه های خود را زندگی کرده است…

رزومه کامل مصطفی طاهری

–  کارشناس کارآفرینی BLS از دانشگاه صنعتی شریف
– رئیس دپارتمان توسعه ی مهارتهای فردی در بانک صنعت و معدن سال 98
–  مدیر هولدینگ مینروا با 4 بیزینس فعال در زمینه های مختلف
–  کارشناس مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی
–  سفیر موسسه خیریه «زنجیره عشق و امید»
– سخنران حرفه ای از باشگاه سخنرانان ایران
–  مدرس کارآفرینی و مهارتهای فردی با برگزاری دوره های آموزشی مختلف
– سفیر انجمن تالاسمی ایران
– مشاور و مدرس در سازمانهای دولتی مانند اداره حقوق مصرف کننده و …
–  مدیر برگزاری نمایشگاه نقاشی چکه ها در حمایت کودکان کار
– مشاور و حامی بیزنس های بدون نیاز به سرمایه اولیه و نفرات مانند بپوشش، شیانچی و …
– سخنران در بزرگترین همایش آموزشی شمال کشور در مجموعه بادران

مصطفی طاهری
مصطفی طاهری شیراز

تجربیات حرفه ای

مصطفی طاهری سخنران حرفه ای ، فوق العاده محبوب و یکی از جوانترین و موفقترین کارآفرینان در حرفه خود است. شور و شوق ، تعهد و انرژی او به هر جلسه، کارگاه، دوره و کنفرانسی ارزش و اعتبار میبخشد. یک سخنران حرفه ای و انگیزه دهنده که در سراسر ایران با بیش از ده ها سخنرانی کارگاه آموزش حرفه ای از جمله: فروش حرفه ای، شخصیت شناسی، برندسازی، رهبری و لیدرشیپ، هوش هیجانی ، دیجیتال مارکتینگ ، بازاریابی ، اصول و فنون مذاکره ، طراحی کسب و کار و… شناخته شده است.

او همچینین با ابداع یک سیستم آموزشی جدید و نوآورانه که صرف نظر از شرایط اقتصادی، قومیت، دین و شرایط مختلف دیگر، که تحول در زندگی فردی هر شخصی به وجود می آورد شناخته شده است. جوان ، پرانرژی ، پویا ، نوآور و خلاق! مصطفی طاهری ، در عین حال یک استراتژیست، مشاور و کوچ بهبود فردی است و از طریق برنامه های منظم، رهبری، انگیزشی و علمی تا به حال به افراد بیشماری کمک کرده که زندگی شخصی خودشان را نجات دهند و به موفقیت های زیادی برسند.

مصطفی طاهری
مصطفی طاهری

آموزش ها

درطول هر فصل از سال، دوره‌های متفاوتی را برگزار میکنیم که برخی از آنها به شرح زیر است:
1- دیجیتال مارکتینگ
2- هوش هیجانی
3- فروش حرفه ای
4- طراحی کسب و کار
5- رهبری و لیدرشیپ
6- هنر متقاعدسازی (اصول و فنون مذاکره)
7- شخصیت شناسی پیشرفته
8- برندسازی شخصی
9- زبان بدن و چهره شناسی
10- فن بیان و سخنوری

دوره جامع یکساله از خوب به عالی ، کارآفرین موفق و دوره ها و کلاس های مختلف که به صورت دوره ای با تدریس مصطفی طاهری و سایر اساتید مطرح ایران به همراه ارائه مدرک رسمی برگزار میگردند.

با افتخار اعلام میکنیم که با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نیاز فرد به فرد جامعه برای تغییر و پیشرفت، علاقه مند به برگزاری یک دوره ی آموزشی 3 ساعته در مجموعه ی وزین شما با موضوعات بالا به صورت کاملا رایگان هستیم

از اینکه مجموعه ما را برای توسعه فردی و سازمانی خود انتخاب کرده اید، از شما سپاسگذاریم + عصر خلاقیت

دانلود PDF رزومه مصطفی طاهری