دعوت به سخنرانی

برای دعوت به سخنرانی از مصطفی طاهری شما می‌توانید به جای مطالعه متن زیر، با شماره 02188328106 تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید. از این که علاقه مندید تا مباحث آموزشی نظیر هوش هیجانی ، رهبری و لیدرشیپ ، دیجیتال مارکتینگ ، فروش حرفه ای ، برندسازی شخصی ، شخصیت شناسی پیشرفته ، هنر متقاعد سازی ، طراحی کسب و کار ، زبان بدن ، فن بیان و … را به سازمان، مردم شهر و یا مجموعه خود منتقل کنید از شما متشکریم و امیدواریم که بتوانیم با همکاری بسیار دقیق و حرفه‌ای با یکدیگر برنامه‌ای فوق‌العاده پیش رو داشته باشیم. به منظور افزایش کیفیت برنامه لطفاً مطالب این صفحه را بسیار دقیق مطالعه بفرمایید. برای تمام نیازهای شما به صورت ویژه برنامه ریزی میکنیم. پیش از هرچیزی رزومه مصطفی طاهری را مطالعه فرمایید

دانلود رزومه مصطفی طاهری به صورت PDF

چه برنامه‌ای مناسب من است؟

پیش از دعوت به سخنرانی لازم است با سبک‌های مختلف برگزاری برنامه‌ها آشنا شوید تا در صورت لزوم بتوانید بهترین و متناسب‌‌‌ترین حالت برای شرایط خود را انتخاب نمایید
سمینار آنلاین!
برنامه‌های غیر حضوری و از طریق اینترنت و کوتاه مدت. روشی مناسب برای کاهش هزینه‌ها و موضوعاتی که نیاز به تمرین کمتری دارند.
کارگاه‌ها
روشی مناسب برای تعداد مخاطبان کم و به صورت کاملاً عملی. معمولاً در زمان یک و دو روز توصیه می‌شود
کنفرانس
کنفرانس معمولاً برای تعداد زیادی از مخاطبان کاربرد دارد و گزینه مناسبی برای ثبت نام در کارگاه‌ها می‌باشد
دوره و کلاس
دوره‌ها در حقیقت کارگاه‌های و برنامه‌های کاملاً عملی هستند که به صورت چند جلسه‌ای برگزار می‌شوند.

مصطفی طاهری مناسب چه نوع صحبت‌هایی است؟

اگر عضو سایت ما باشید، احتمالاً با تخصص‌ها و مهارت‌های من آشنا هستید اما برای دعوت به سخنرانی از مصطفی طاهری شاید لازم باشد کمی دقیق‌تر و کامل‌تر با مهارت‌های تخصصی او آشنا شوید. پس بهتر است حتما رزومه مصطفی طاهری را مطالعه فرمایید. مصطفی طاهری در آموزش های غیر حضوری میتوانیم به باشگاه دیجیتال مارکتینگ ، باشگاه فروشندگان حرفه ای ، باشگاه ایده یابی کسب و کار ، باشگاه شخصیت شناسی اشکال هندسی ، باشگاه شخصیت شناسی MBTI و … اشاره کنیم.

دعوت به سخنرانی از مصطفی طاهری

ارائه مدرک

در صورت تمایل، امکان صدور مدرک از موسسه PSV وجود دارد اعتبار این مدرک از طریق سایت انگلیسی زبان آن قابل استعلام بوده و نیازی به ترجمه آن نیست.

به همین منظور شما می‌توانید همزمان با تکمیل فرم دعوت به سخنرانی ، تمایل خود را به دریافت مدرک ذکر نمایید تا ضمن انجام مکاتبات با موسسه PSV نتیجه آن به شما اعلام شود.

گفتنی است که زمان دریافت این مدرک حدود 10 تا 14 روز کاری بعد از برگزاری جلسه کارگاه یا سخنرانی است و بسته به شرایط، موضوع،‌ زمان و… گواهی حضور یا گواهی به پایان رساندن اعطا خواهد شد.

گفتنی است که موسسه PSV برای صدور هر مدرک، مبلغی در حدود 25 هزار تومان دریافت خواهد کرد.

ملزومات فنی و رفاهی

به منظور برگزاری با کیفیت قبل از دعوت به سخنرانی ضروری است که ملزومات فنی زیر برای هر جلسه وجود داشته باشد:
1. سیستم صوتی بی سیم (ترجیحاً میکروفن هدست بوده و دستی نباشد)
2. امکان اتصال پروژکتور به لپتاب شخصی سخنران
3. امکان اتصال مستقیم فیش صدا به بلندگو (در سالن‌های بیش از 30 نفر)
________________________________________
چند نکته:
1. تحت هیچ شرایطی هیچ نوع اطلاع رسانی و یا تبلیغاتی از طریق سخنران اعلام نخواهد شد و برای این موضوع با مجری هماهنگی لازم به عمل آورید.
2. حتماً در تهیه هواپیما و هتل و اتومبیل دقت کافی را داشته باشید.
3. در صورت انصراف شما از سخنرانی، یک سوم مبلغ توافق شده دریافت خواهد شد.
4. بدون شک اولویت با موضوعات غیر تکراری و تخصصی خواهد بود.
5. قبل از دعوت به سخنرانی حق تکثیر و انتشار فیلم و صوت جلسه قابل مذاکره است

چه خدماتی از طرف مجموعه ما ارائه می‌شود

  • دریافت فایل جزوه حدود 3 روز پیش از برگزاری برنامه، فایل Pdf جزوه و سایر ملزومات جزوه برای برگزار کننده ارسال خواهد شد تا در صورت تمایل، جزوه تکثیر گردد و در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.
  • امکان درج لوگو برگزار کننده در لوگو وجود خواهد داشت.
    دریافت فایل صوتی برنامه در پایان جلسه شما یک فایل با فرمت Mp3 و با کیفیت قابل قبول از صدای سخنران دریافت خواهید کرد. هرچند توصیه می‌کنیم که صدا برداری به صورت مستقیم و از سیستم صوتی انجام شود اما در صورت لزوم این فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
  • دریافت راهنمای برگزاری همایش پس از نهایی شدن زمان جلسه و دعوت به سخنرانی ، برای شما یک راهنما ارسال خواهد شد که در آن نکات طلایی برگزاری سمینار و همایش کارگاه، چک لیست‌ها،‌ ملزومات و… قرار داد و همچنین راهکارهای تبلیغاتی و تصاویری مناسب بنر و بیلبود و پوستر ارائه می‌شود.

روند درخواست جلسه چطور است؟

1. تکمیل فرم دعوت به سخنرانی دانلود فرم دعوت به سخنرانی
2. ارسال آن برای ما به ایمیل info@Creativityera.com (عنوان ایمیل حتماً درخواست جلسه سخنرانی باشد) و یا ارسال از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09056187130
3. بررسی درخواست دعوت به سخنرانی توسط مجموعه آموزش مهارت عصر خلاقیت و در صورت موافقت تماس از طریق ایمیل یا شماره موبایل با شما و تعیین هزینه
4. واریز 50 درصد مبلغ تعیین شده
5. نهایی شدن تاریخ و ساعت جلسه
6. دریافت راهنمای برگزاری سخنرانی
7. ارسال بلیط هواپیما و اطلاعات ضروری شناخت مخاطبین
8. دریافت جزوه
9. پرداخت 50 درصد باقی مانده (حداکثر تا سه روز قبل از شروع برنامه)
10. اجرای برنامه
شما می‌توانید به جای مطالعه متن فوق، با شماره 02188328106 تماس بگیرید و توضیحات دقیق‌تری را دریافت کنید. از اینکه تمایل دارید با دعوت به سخنرانی از مصطفی طاهری مجموعه و سازمان و یا مردم شهر خود را ارتقا دهید از شما سپاسگذاریم

ما رو در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مطالب بیشتری سود ببرید

اینستاگرام مصطفی طاهری
کانال آپارات عصر خلاقیت
لینکداین مصطفی طاهری
فیسبوک مصطفی طاهری
توئیتر مصطفی طاهری

دعوت به سخنرانی

همچنان در عصر خلاقیت بمانید

سمینار های مصطفی طاهری
کلیپ انگیزشی – زمان شما چطور میگذره؟
میلیاردرها چه خصوصیاتی دارند
باید خودتو باور داشته باشی – کلیپ انگیزشی
سرویس نمایش ویدیو
سمینار انتخاب