event

کنسرت ایلیاس یالچینتاش بالاخره در جزیره کیش

کنسرت ایلیاس یالچینتاش

الیاس یالچینتاش (Ilyas Yalçıntaş) آهنگ ساز، خواننده و ترانه‌سرای جوان ترکیه ای متولد ۷ مارس سال ۱۹۸۹ در شهر ارزنجان کشور ترکیه به زودی در بخش خصوصی جزیره کیش کنسرت برگزار میکند.

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش از اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرت ایلیاس یالچین‌تاش (İlyas Yalçıntaş) خواننده ترکیه ای در جزیره کیش خبرداد.  برای برگزاری کنسرت ایلیاس یالچین‌تاش خواننده ترکیه ای در کیش تمامی مجوز های لازم اخذ شده است .  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  قوانین خود را به منطقه آزاد تفویض اختیار کرده و ما نیز مجوزهای لازم را گرفتیم. تمامی کنسرت ها در جزیره کیش را بخش خصوصی برگزار می کند.

الیاس یالچینتاش

بهار سال پیش هم قرار بود همین خواننده ترکیه‌ای در تهران و انزلی برای مردم بخواند، اما کنسرت به دلایل متفاوتی لغو شد. این بار، اما ظاهراٌ موضوع جدی است و از ماه‌ها پیش تبلیغات گسترده‌ای برای کنسرت به خصوص در اینستاگرام آغاز شده. زمان برگزاری ۱۳ و ۱۴ تیرماه در تالار شهر جزیره کیش است.

همچنین ایلیاس یالچین‌تاش در صفحه شخصی خود از برگزاری کنرستش در جزیره کیش خبر داد. لینک فروش بلیت کنسرت ایلیاس یالچین‌تاش در روزهای سیزدهم و چهاردهم تیر در جزیره کیش در سایت فروش بلیت فعال است. قیمت بلیت ها بر اساس طبقه بندی موجد از ۶۰هزار تمان تا ۲۰۰ هزار تومان میباشد.

چهارشنبه و پنج شنبه ۱۳ و ۱۴ تیر ماه ۹۷ ساعت ۲۳:۵۹ تالار شهر منطقه آزاد جزیره کیش

به امبد برگزاری این کنسرت زیبا

برای تهیه بلیت میتوانید از سایت اکسیر نوین اقدام نمایید

 

سایر مطالب:

مدیریت ارتباط با مشتری
ثروتمندترین افراد جهان
کارآفرینی چیست؟
کسب و کار را بهتر بشناسیم

برچسب ها
نمایش بیشتر

مصطفی طاهری

من مصطفی طاهری نویسنده بیش از 5 کتاب و مدیر و مشاور مجموعه های مختلف هستم. تلاش میکنم با انتقال دیدگاه، دانش و تجربیات خودم، به شما کمک کنم تا زندگی بهتری داشته و به ظرفیت های واقعی خود آگاه شوید

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دو =

بستن