Business

سمینار رایگان نخبگان کسب و کار

سمینار رایگان نخبگان کسب و کار

مجموعه عصر خلاقیت با مدیریت مصطفی طاهری به عنوان یکی از برگزار کننده های دوره های کوچینگ ، کسب مهارتهای فردی ، طراحی و توسعه کسب و کار و دیگر دوره های آموزشی مرتبط در سراسر کشور این افتخار را داشته و دارد تا از شما مخاطبان پر مهر و با انگیزه دعوت به عمل نماید تا در مهمانی های خاص عصر خلاقیت حضور بهم برسانید و در کنارهم قله های موفقیت را فتح نماییم.

مصطفی طاهری
مصطفی طاهری

اولین سمینار ، بهترین سرمایه

عصر خلاقیت در نظر دارد تا با پیاده سازی استاندارد های از پیش تعریف شده از سوی مصطفی طاهری در برپایی همایش و سمینار های رایگان ، افراد نخبه را شناسایی و جهت همکاری با ایشان بابت ایجاد کسب و کار با ایده های ناب ، شعار سازمانی عصر خلاقیت را عملی سازد.

شعار سازمانی عصر خلاقیت

مصطفی طاهری به عنوان مدیرعامل مجموعه عصر خلاقیت بر این عقیده هست که هر ایرانی یک کسب و کار شخصی باید داشته باشد ….

لذا در ادامه این تصمیم این مجموعه ، اقدام به برگزاری سمینار و همایش های رایگان در سراسر کشور نموده و به زودی قصد داریم میلیونها ایرانی را صاحب کسب و کار شخصی نماییم .

لازم به ذکر است در کنار این اقدام بزرگ، کلاس یا دوره های آموزشی تخصصی این مباحث به همراه ارایه مدرک رسمی و قابل ترجمه از دانشگاه های سراسر دنیا ( بابت هر عنوان آموزشی ) در پایان هر دوره تقدیم مخاطبین خواهد گردید.

همچنین مصطفی طاهری کلیه کلاس ها و یا دوره های آموزشی مجموعه را با گارانتی ۱۰۰ درصد برگشت مبلغ ثبت نام برپا نموده و هدف آن فقط ایجاد امنیت و آرامش برای کلیه شاگردان  و حاضران هر دوره میباشد.

اینستاگرام مصطفی طاهری
کانال آپارات عصر خلاقیت
لینکداین مصطفی طاهری
فیسبوک مصطفی طاهری
توئیتر مصطفی طاهری

آیا مایل به شرکت در سمینار هستید؟!

همچنان در عصر خلاقیت بمانید

سمینار معارفه از خوب به عالی
کتاب های موفقیت 
سمینار رایگان طراحی کسب و کار
تیپ شخصیتی و شناخت آن
موفقیت چیست؟ ارتباط موفقیت با هدف چگونه شکل می گیرد؟
۱۲ اصل مشتری مداری به بیان ساده
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن