استارت آپ

بپوشش یک استارت اپ خاص، با مزیت هایی که هرگز ندیده اید

بپوشش

زمانی که حرف از پوشیدن می آید، همه ی ما یاد لباس هایی می افتیم که همیشه به ما پیشنهاد میدادند تا بپوشیم اما شاید دوستشان نداشتیم! بپوشش و میخواستند که هرطور شده آن را به ما بخورانند! اما این روزها داستان فرق میکند. استارت اپ ها به هر شکلی که بلد هستند، دارند سعی میکنند زندگی مردم را ساده تر و دلنشین تر کنند. بپوشش از آن دست بیزینس هایی است که میخواهد زندگی من و شما را دلچسب و متفاوت کند! آن هم به سلیقه ای که میتوانیم واقعا دوستش داشته باشیم!

یک تیم فوق العاده با دغدغه های مشترک، برای بهتر بودن خودمان و جامعه. مدتی پیش تصمیم گرفتیم در راستای رسالت فردی و گروهی خود، و در جهت به کاربردن آموزش هایی که دیده ایم، اقدام به ایجاد یک کارگروه ویژه کنیم که نام آن را بپوشش گذاشتیم. بپوشش قرار است در ابتدا در زمینه ی طراحی هنری روی کفش کار خود را آغاز کرده و بعد به سراغ سایر پوشیدنی ها و بعدتر از آن، چیزهایی که به تن سایر مسایل میپوشانیم برود! مثل قاب برای موبایل! اما این کارگروه چگونه کار میکند و متشکل از چه افرادی است؟ چشم انداز ما چیست و چه کارهایی در اولویت ما هستند؟

شروع از یک ایده

در اطراف من و احتمالا شما، افراد زیادی هستند که استعداد هنری دارند! از پیشنهاد یکی از همین هنرمندان خوش ذوق و آینده دار استقبال کردیم و با سرمایه گذاری تعدادی از دوستانمان، اراده کردیم تا وارد بازار شویم. بپوشش، یک استارت اپ متفاوت با هنرمندی نوجوانانی است که سودای پیشرفت و موفقیت را دارند. با کمک مصطفی طاهری به عنوان حامی و ایده پرداز، اقدام به برداشتن قدم های اولیه کردیم و وبسایت طراحی روی کفش را راه اندازی کردیم. البته حتما توصیه میکنم که سری به این وبسایت بزنید.

امکان شخصی سازی سفارشات

در شروع بپوشش ما با کفش کارمان را آغاز کرده ایم. به ۲ صورت میتوانید طرح های مورد نظرتان را روی کالای مورد نظرتان داشته باشید. اول اینکه تصویر مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا روی یکی از کفش ها به سلیقه ی خودتان طرح بزنیم. دوم اینکه میتوانید کفش مورد علاقه اتان را خریداری کرده و به آدرس بپوشش بفرستید تا با طرح دلخواهتان و به نام خودتان ثبت و ارسال گردد.

برای شما که بپوشش را انتخاب میکنید، همواره سوپرایز وجود خواهد داشت. در هر خرید خود هدیه ای دریافت کرده و میتوانید حتی آن را به ددیگران هدیه دهید. علاوه بر تمام اینها، ارسال کالا در بپوشش به سراسر ایران رایگان است. هرکجای ایران که هستید، کافیست طرح دلخواه خودتان را سفارش داده و درب منزل دریافت کنید

بپوشش

دنیای نامحدود

طراحی روی کفش به خودی خود یک دنیای نامحدود است. حال با داشتن برنامه های جذاب برای داشتن بازارهای بیشتر و متفاوت تر، میتوان انتظار داشت که این متفاوت ترین بیزینس بازار ایران باشد. در حال حاضر چند شرکت کوچک و خاص چاپ روی لباس و لوازم را انجام میدهند. اما هیچ یک کارهایشان را با مزیت هایی نظیر، دست کش بودن کارها، شخصی کشی، ارائه در زمان کوتاه، ارسال رایگان، و به صورت گسترده انجام نمیدهند.

البته با شناختی که در این مدت از رقبا به دست آمده، با همان ظرفیت و کارهای کوچک، رشد قابل توجهی داشته اند که این نشان میدهد بازار کشش اینگونه کالا را دارد. ما در نظر داریم بپوشش را به صورت یک برند الزامی برای شیک پوش ها در بیاوریم که در نبود آن مخاطب احساس خلا کند! اصالت یک برند ایرانی را باید به تمام دنیا نشان دهیم و این فقط با گروهی ممکن است.

در دوره جامع «کارآفرین موفق» بورسیه شوید + ۱۲۰ ساعت آموزش ویژه
هیپنوتیزم چگونه تاثیر دارد در تغییر ذهن یا فراموش کردن
دوره کارآفرین موفق + دوره جامع کارآفرینی + برترین اساتید ایران

همراه عصر خلاقیت بمانید
وبسایت رسمی مصطفی طاهری

برچسب ها
نمایش بیشتر

مصطفی طاهری

من مصطفی طاهری نویسنده بیش از 5 کتاب و مدیر و مشاور مجموعه های مختلف هستم. تلاش میکنم با انتقال دیدگاه، دانش و تجربیات خودم، به شما کمک کنم تا زندگی بهتری داشته و به ظرفیت های واقعی خود آگاه شوید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن