معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

معرفی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به شما نشان خواهد داد که چگونه این کلید را که در اصل درون خوده شما مخفی شده است پیدا کنید و در های خوشبختی و همینطور ثروت را با…
این کتاب یعنی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی (If You’re Not First, You’re Last) یکی از کتاب های پرفروش گرنت کاردون، یکی از بهترین کارآفرینان و همچنین یکی از بزرگ ترین سخنرانان قرن است.

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی
کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی گرنت کاردون

نقد کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی

بگذارید در جملاتی کوتاه از زبان خوده نویسنده یعنی گرنت کاردون مضمون اصلی کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی را برایتان شرح دهم:در تجارت ، شما فقط با وارد شدن و شرکت در جوایز برنده نمی شوید. پاداش ها و جوایز فقط به نفر اول صنعتی که در آن مشغول هستید خواهد رسید.

این نکته باید برای شما باید آشکار باشد که هدف شما از همان اول مسیر باید همان جایی باشد که آرزویش را دارید.
با داشتن این نکته در ذهن،شما باید به طور مداوم و پرخاشگرانه در تلاش برای رسیدن به مطلق بودن و برنده بودن باشید.

این نکات را فراموش نکنید

به طور خلاصه شما باید قدرت مطلق بازار باشید

اقتصاد فعلی در هنگام تغییر است و مشاغلی که نتوانند خود را با این بازار جدید وفق دهند محکوم به نابود شدند.

حقیقت غیرقابل انکار این است که اگر شما از ابتدا در بازار خود حضور فعال نداشته باشید ، دچار کم کاری شدید هستید.

و وضعیت ناپایدار حتی اگر یک ثانیه هم برایتان پیش بیاید ، عاقبت خوبی برایتان نخواهد داشت

وقت آن است که وارد عمل شوید و به نفر اول کسب و کار خود تبدیل شوید

شما می توانید اول باشید و برای رسیدن به آنجا باید باهوش کار کنید. برای ایجاد این نوع موفقیت ، شما باید به اقدامی بپردازید که همه افراد درباره آن صحبت می کنند.

شما مجبور خواهید بود آنچه را که لازم است انجام دهید و کار خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید. این تنها روشی است که شما را به موفقت خیلی زیادتر از آنچه فکر میکنید خواهد رساند. تلاش سخت در کنار کار با هوشیاری و دقت بالا.

با انجام اقدامات بسیار دقیق و صحیح ، می توانید با هر عقب نشینی اقتصادی مبارزه کنید.این کتاب این روش ها و طریقه ایجاد این ذهنیت جدید تر را به شما آموزش خواهد داد.

نقد کتاب از نظر ما

کتاب اگر اول نباشی آخر می شوی به خودی خود یک کتاب پرفروش و تاثیر گذار است که با توجه به نظرات مردم و مقدار فروشش و همینطور نویسنده آن خود مهری بر کارا و خوب بودن این کتاب است .

محتوا و مضمون و پیام کتاب برای افرادی که در بدو ورود به بازار هستند و یا مدتی هست که حضور دارند اما دارای ذهنیت درستی درباره بازار و هدف گزاری هایشان نیستند کاملا ساخته و نوشته شده است.

برای شمایی که میخواهید بدون نگرانی نسبت به وضعیت مالی خود به زندگی با کیفیت تری بپردازید و نیازمند یک راهنما هستید که بتوانید که به موفق ترین فرد عرصه خود تبدیل شوید این کتاب بدون شک نقش یک معجزه را ایفا خواهد کرد.
از این کتاب انتظار روش های میانبر و یک شبه پولدار شدن نداشته باشید و تمام این آرزوهای پوچ را دور ریخته و با ذهنیتی باز و آماده تلاش این کتاب را مطالعه کنید و یاد بگیرید که چگونه از اشتباه کردن و زمین خودن جلوگیری کرده و نسبت به بقیه از یک مزیت برخودار شوید.

کتاب اگر اول نباشی آخر میشوی
کتاب اگر اول نباشی آخر میشوی

پایان
امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله معرفی کتاب راه رسیدن به آرزو های شما و موفقت را برایتان روشن تر کرده باشیم و امیدواریم باز هم بتوانیم در آینده میزبان شما باشیم . ممنون که ما را همراهی کردید ما مانند همیشه در بخش نظرات سایت پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل
نکاتی که شما را به موفقیت می‌رساند برای زندگی بهتر
کتاب میلیاردر معنوی اثر جو ویتالی
کتاب کارما اثر تکین حمزه لو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =

× احتیاج به کمک دارید؟ در واتساپ مطرح کنید