چگونه می‌توان از نوآوری برای تقویت یک استارت آپ استفاده کرد ؟

۱. لازم نیست چرخ را دوباره اختراع کنید ( لازم نیست همه چیز را از ابتدا شروع کنید ) .

با اصلاح محصولات یا خدمات کنونی خود ، آزمودن یک راهبرد ( استراتژی ) جدید بازاریابی یا پیدا کردن تأمین کننده‌ای که نرخ بهتری را به شما پیشنهاد می‌کند ، نوآوری را ساده نگه دارید .

۲. نوآوری را به روالی همیشگی تبدیل کنید .

هر هفته ، تقریبا یک ساعت را برای اجرای فن بارش فکری ، پرورش خلاقیت خودتان و تیمتان و تعیین اهدافی که شما را از طریق فنونی همانند ترسیم نقشه ذهنی به اصلاح کسب و کارتان تشویق می‌کنند ، در برنامهٔ زمانی خود جای دهید .

۳. برای دريافت پیشنهادها و انتقادها از مشتريان تقاضا نمایید .

از کارکنان ، مشتریان و حتی فروشندگان یا تأمین کنندگان نظرسنجی به عمل بیاورید یا از آن‌ها بپرسید که آیا در مورد این‌که چگونه می‌توانید تجارت خود را اصلاح کنید پیشنهادی دارند یا خیر .

۴. توافق و همکاری تیمتان را جلب کنید .

آن‌ها را در سراسر فرایند نوآوری مانند حل مسائل در طول یک جلسه ، تهیه کردن جعبهٔ پیشنهادها ، پاداش دادن به آن‌ها برای ارائهٔ ایده‌هایی که اجراء می‌شوند و تدارک دیدن کارگاه‌های خلاقیت یا نوآوری دخالت دهید .

۵. روی نوآوری سرمایه‌گذاری کنید .

تکنولوژی و تجهیزاتی که می‌توانند باعث بهبود عملیات تجاری شما شوند را خریداری کنید . علاوه بر این ، برای توسعهٔ محصولات و خدمات جدید نیز سرمایه‌گذاری نمایید .

۶. خودتان را تعلیم دهید .

با حضور یافتن در کارگاه‌ها ، وبینارها ، همایش‌ها ، گردهمایی‌ های صنایع محلی و خواندن همه چیز از وبلاگ‌ها گرفته تا کتاب‌ها ، به یادگیری مهارت‌ها یا اطلاعات جدید ادامه دهید .

۷. روندهایی که به آن‌ها بهایی داده نشده است را مهار کنید .

منابع خود را به چیزی که “ ممکن است ” رخ دهد اختصاص ندهید . روی روندهایی که در حال حاضر مد روز تلقی می‌شوند و نیز روندهایی که رقبای شما آن‌ ها را نادیده گرفته‌ اند تمرکز کنید .

خلاق بودن مستلزم سخت‌کوشی زیاد و کمی خطرپذیری است . اما اگر می‌خواهید پیشرفت کنید و از رقبای خود جلوتر باشید ، این ویژگی یک جزء اساسی در مالکیت یک کسب و کار کوچک است .

به جای ماندن در وضعیت کنونی ، همیشه در جستجوی ایده‌های جدیدی باشید که کسب و کار شما را ارتقاء خواهند داد .

One thought on “چگونه می‌توان از نوآوری برای تقویت یک استارت آپ استفاده کرد ؟

  1. Pingback: افزایش اعتماد به نفس در کودکان با استفاده از جملات موثر • عصر خلاقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

× چطور می‌تونم به شما کمک کنم؟