تله پاتی چیست و چگونه میتوانیم از آن روشی عالی برای زندگی بهتر بسازیم

تله پاتی

تکنیک‌ها و نحوه‌ی انجام تله پاتی

 

تله پاتی

۱. فرستنده و گیرنده

ما به ۲ نفر احتیاج خواهیم داشت برای تله پاتی یک نفر فرستنده خواهد بود که سعی می‌کند افکار را انتقال دهد و دیگری گیرنده خواهد بود که سعی می‌کند افکار فرستاده شده را دریافت کند. قبل از آزمایش باید تعیین شود که چه کسی کدام نقش را برعهده دارد وگرنه ممکن است دست آخر هردو یا گیرنده شوند یا فرستنده. در این مقاله فرض می‌کنیم که شما فرستنده هستید.

۲. اعتقاد

اول از همه، بسیار مهم است که هم فرستنده و هم گیرنده هر دو باور داشته باشند که تله پاتی ممکن است. حتی اگر ۱۰۰ درصد هم باور ندارند، اما باید ذهنی باز داشته باشند. در حقیقت بهترین حالت این است که نه تنها شرکت کنندگان باور داشته باشند، بلکه عمیقا تمایل داشته باشند که همچین چیزی اتفاق بیفتد. اگر شک داشته یا ذهن بسته داشته باشید، احتمالا نتایج خوبی عایدتان نخواهد شد.

۳. آرامش فیزیکی

تله پاتی زمانی بسیار مؤثر است که هم گیرنده و هم فرستنده از لحاظ فیزیکی ریلکس باشند. درسلامتی بودن هم باعث می‌شود که بهتر بتوانید تمرکز کنید. سعی کنید وقتی حالتان خوب نیست این تمرین را انجام ندهید. با هر متدی که دوست دارید خودتان را ریلکس کنید. می‌توانید چند نفس عمیق هم بکشید.

۴. آرامش روانی

ذهن‌تان را از افکار ناخواسته پاک کنید. ذهن‌تان را آرام کنید. بگذارید افکار بیایند و بروند، اما به آن‌ها وصل نشوید. روی هدف تان تمرکز کنید. از آنجایی که شما فرستنده هستید، تمرکزتان باید روی فرستادن افکار باشد و گیرنده هم باید روی دریافت تمرکز کند. حواستان باشد که هردو چیزی برای حواس پرتی اطرافتان نباشد. یک محیط آرام و راحت حداکثر نتایج را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

۵. تجسم

قبل از شروع انتقال، مهم است که مراحل قبلی به خوبی دنبال شده باشند. آن‌ها اساس موفقیت شما خواهند بود. با چشمانی بسته تصویری واضح از دریافت کننده را تصور کنید. تصور کنید که او قدری آن طرف‌تر از شماست. او را رنگی و درست تصور کنید. احساس کنید که او واقعا آنجاست. اگر بخواهید می‌توانید به عکس رنگی‌ای از او قبل از انجام آزمایش هم نگاه کنید. این به شما کمک می‌کند که به درستی او را تجسم کنید.حال تصور کنید که لوله‌ای نقره‌ای ذهن شما را به ذهن او متصل می‌کند. این لوله کانالی خواهد بود که ذهن‌تان از طریقش با ذهن او ارتباط برقرار می‌کند. تجسم کنید که لوله پر از انرژی است. باور داشته باشید که لوله خیلی مؤثر است و کار را به خوبی انجام می‌دهد. لطفا توجه داشته باشید که تجسم لوله یک قانون حتمی نیست؛

۶. انتقال

حال تصور کنید که افکارتان از طریق لوله انتقال پیدا می‌کنند، ازذهن شما به ذهن او. اگر می‌خواهید یک تصویر ذهنی از سیب را انتقال دهید یک سیب قرمز و خوش رنگ و آبدار را تصور کنید که در طی لوله سفر می‌کند. تا جایی که می‌شود تصویر را زنده تصور کنید. با احساسات تان سیب را شارژ کنید. باور داشته باشید که تله پاتی واقعی است. تمایل داشته باشید که افکارتان به دوست‌تان برسد. احساسی که در حین موفقیت خواهید داشت را تصور کنید. این خیلی حیاتی است. احساسات بسیار قدرتمند بوده و نتایج عالی بدست می‌دهند. اغلب آزمایش‌های تله پاتیی شکست می‌خورند چرا که شارژ احساسی نشده‌اند. حواستان باشد خودتان را تحت فشار قرار ندهید. آرام و ریلکس باشید.

۷. چه زمانی توقف کنید

وقتی افکارتان را می‌فرستید لحظه‌ای پیش خواهد آمد که عمیقا حس کنید که آن فکر انتقال یافته است. این یک احساس غیر قابل شک است که نمی‌توان تلقین کرد. هر وقت چنین حسی گرفتید کارتان تمام شده. این ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه طول بکشد. اگر بعد از ۱۵ دقیقه همچین حسی پیدانکردید می‌توانید آزمایش را رها کرده و مجددا دوباره امتحان کنید. بیش از آن ادامه ندهید چرا که ذهن‌تان خسته خواهد شد.

۸. گیرنده

در طی آزمایش گیرنده باید ذهنش را خالی نگه دارد و سعی کند افکاری را که شما به سویش می‌فرستید دریافت کند. او نباید خیلی به خودش فشار بیاورد. اینکه خودش را خیلی مجور کند تا انچه شما فکر می‌کنید را دریابد تلاش‌های شما را از بین خواهد برد. وقتی ارام و ریلکس باشد ذهنش بهتر دریافت می‌کند. او چیز‌های مختلفی را در ذهنش دریافت خواهد کرد و باید قلم و کاغذی برای نوشتن هر چیزی که به ذهنش می‌رسد داشته باشد. او احتمالا حس می‌کند که چیز‌ها را از خودش در میاورد، اما اشکالی ندارد. شیوه تله پاتیی همین گونه است.

۹. نتایج را مقایسه کنید

وقتی که آزمایشات را انجام می‌دهید نتایج را مقایسه کنید. تمام چیز‌هایی که گیرنده دریافت کرده چک کنید. آیا شامل فکری که شما انتقال می‌دادید هم می‌شود؟ هر چه بیشتر تمرین کنید نتایج هم دقیق‌تر می‌شوند.

۱۰. آزمایش را تکرار کنید

باید آزمایش را تکرار کنید، یا بلافاصله یا بعدا. اگر به کمی موفقیت رسیده باشید اعتمادبنفس‌تان بالا رفته و احتمالا می‌خواهید که بلافاصله آزمایش را تکرار کنید، اما اگر موفقیتی حاصل نشده بود دلسرد نشده و بعداً امتحان کنید. باید به طور منظم تمرین کنید چرا که تداوم شما را به موفقیت رسانده و بهتر می‌کند. شما هم چنین باید گیرنده و فرستنده بودن بین خودتان را جابه جا کنید. این به شما می‌گوید که در کدام نقش بهتر هستید؛ فرستنده یا گیرنده.

سخن پایانی

کاوش توانایی تله پاتیک یک تجربه جالب است و با اینکه سرگرم‌کننده و هیجان انگیز است، اما توسعه یک پایه قوی به زمان و صبر احتیاج دارد. هرگز در ابتدا انتظار موفقیت بیش از حد نداشته باشید. اماخبرخوب این است که تله پاتیی را می‌توان به آسانی یاد گرفت و استفاده کرد. با تمرین منظم شما به متخصص تله پاتیک تبدیل خواهد شد! وهمیشه در فرستادن و دریافت پیام‌ها با وضوح ودقت فوق العاده صحیح، و موفق عمل خواهید نمود.

 

تصویرسازی ذهنی ؛ باعث فعال شدن ضمیر ناخودآگاه و موفقیت شما می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

× احتیاج به کمک دارید؟ در واتساپ مطرح کنید